Jako Váš vývojový a integrační partner Vám nabízíme implementaci malých aplikací, ale také rozsáhlých systémů.Společně navrhneme efektivní řešení, které ulehčí Vaší práci a uspoří finanční prostředky.

Start

1 - Sběr požadavků
Požádáme Vás o podrobnosti ohledně Vašich cílů a očekávání. Budeme řešit
  • podnikové procesy
  • uživatele, přístupová oprávnění, metody ověřování
  • automatizaci, aktivity, pravidla a spouštěče
  • integraci s Vašimi existujícími systémy
  • převod dat, export a import
  • výkon a škálovatelnost
  • zpracování chyb
  • formát databáze, umístění, kapacitu
  • další specifika Vašeho konkrétního řešení


Client Logo
2 - Analýza a návrh obrazovek
Připravíme návrh systému včetně obrazovek, identifikujeme procesy a služby a požádáme Vás o kontrolu a odsouhlasení. Následně vybereme vhodný nástroj pro realizaci. Snažíme se systém stavebnicově poskládat tak, abychom ušetřili peníze a čas. Často pokryje Vaše potřeby již hotový systém FUSIO, který jen nastavíme a dodáme jako hotové řešení !
3 - Vývoj


RADzen
Radzen
Radzen je platforma pro tzv. low code vývoj, který je velmi rychlý a tedy i levný. Platforma umožňuje vytvořit responzivní webovou nebo mobilní aplikaci za zlomek času proti standardnímu vývoji. Radzen je postaven na populárních technologiích ASP.NET Core, Blazor, Angular, Bootstrap a TypeScript. Kód lze ladit a upravovat v Microsoft Visual Studiu.
FUSIO
Fusio
Platforma Fusio Vám umožní postavit si informační systém jaký potřebujete. Na míru si navrhnete agendy, workflow i reporting. Systém si můžete vytvářet sami. Díky Fusio sloučíte nejrůznější agendy do jediného informačního systému, zbavíte se papírových nebo excelových seznamů. Zautomatizujete procesy a budete mít jejich vedení pod kontrolou.
STRAPI
Strapi
Chcete připravit nový web, přetvořit ten starý nebo chystáte mobilní aplikaci ? Strapi představuje nový přístup ke správě a publikování obsahu, který pak mohou Vaši zákazníci přijímat a prohlížet na jakémkoliv zařízení a v mnoha různých formátech. Tradiční CMS byly vytvořeny pro správu a zobrazování obsahu webových stránek, svět se ale mění, připravte si obsah pro libovolné zařízení. Váš webový a jiný obsah můžete automatizovat a plnit z Vašich systémů. To vše Vám umožní Strapi.


Akceptace
4 - Akceptační testy
Hotové řešení před nasazením společně důkladně otestujeme a nasadíme teprve po Vašem odsouhlasení.


Nasazení
5 - Nasazení, deployment
Hotovou aplikaci nasadíme na Vašich serverech případně Vám zajistíme hosting nebo umístění v cloudu. Provedeme potřebná nastavení a vše zaintegrujeme do Vaší infrastruktury.


Podpora
6 - Průběžná podpora a údržba
Zaškolíme Vás, zajistíme podporu, a v průběhu času vše doladíme. Pokud budete mít v budoucnu nové nápady na zlepšení nebo se procesy změní, kontaktujte nás a my Vám program upravíme dle Vašich požadavků a potřeb.

Stop